Mezoterapie kmenovými buňkami

Dopřejte si péči s kosmetikou allstem., která spojuje nejnovější poznatky výzkumu kmenových buněk a zkušenosti výrobců švýcarské kosmetiky microsTECH. Produkty allstem. skin therapy přirozeně aktivují a podporují vlastní regeneraci buněk. Tyto přípravky splňují požadavky nejnáročnějších klientů, kteří očekávají viditelný výsledek s použitím bezpečných ingrediencí.Všechny produkty obsahují hlavní účinnou ingredienci allstem. extractTM. Složení extraktu je unikátní především díky komplexu bioaktivních látek z kmenových buněk.
Profesionální péče (allstem. Professional skin therapy)
Professional allstem. skin therapy je určena pro odbornou aplikaci (lékařem nebo certifi kovaným odborníkem). Průnik účinných látek (12 % allstem. extractTM, 3 % kyseliny hyaluronové) do hlubokých vrstev pokožky, působí cíleně na kožní buňky a stimuluje jejich přirozenou funkci. To vede k redukci vrásek, obnovení pevnosti a pružnosti pokožky s dlouhodobým účinkem. Profesionální kúra je viditelně účinná již po jedné aplikaci, kterou je vhodné doplnit domácí péčí.
Domací péče (allstem. skin therapy sérum, 30 ml)
Pleťové sérum slouží jako doplněk odborné péče, ale lze jej používat i samostaně pro prevenci a redukci známek stárnutí pokožky. Obsahuje stejné účinné látky (allstem. extractTM v kombinaci s biomimetickými peptidy, růstovými faktory a 1 % kyseliny hyaluronové) jako profesionální péče, které jsou na míru upravené ke každodennímu použití. Domácí péči allstem. skin therapy lehce vmasírujeme na vyčištěný obličej jako základ denní péče. Textura séra je lehká, snadno vstřebatelná a vhodná pro všechny typy pleti.
Na mezoterapii se již můžete objednávat na tel. 773 681 172. Přípravky pro domácí péči postupně doplníme do našeho e-shopu. Již nyní jsou ale skladem - můžete objednat telefonicky.